გაზიარება
SIDNEYEWEKA Sidneyeweka
აბონენტების
190,000
ვიდეოს ნახვა
8,149,716
ვიდეო რაოდენობა
120
ქვეყანა
კატეგორია
იუთუბის მას შემდეგ, რაც
2013
გაუზიაროს იგი, თუ გნებავთ ეს

SIDNEYEWEKA Youtube არხი სტატისტიკა

SIDNEYEWEKA
აბონენტების
190,000
ვიდეოს ნახვა
8,149,716
ვიდეო რაოდენობა
120
სავარაუდო მოგება ბოლო 30 დღის
$ 124 - $ 747
3,112
ბოლო 7 დღე
აბონენტების
4,000
ბოლო 30 დღე
40,000
ბოლო 90 დღე
258,499
ბოლო 7 დღე
ვიდეოს ნახვა
332,355
ბოლო 30 დღე
2,641,328
ბოლო 90 დღე
თარიღი ვიდეოს ნახვა სავარაუდო მოგება
20.07.2021 Tue +332,355 $ 124 - $ 747
11.07.2021 Sun +123,077 $ 46 - $ 276
30.06.2021 Wed +293,100 $ 109 - $ 659
20.06.2021 Sun +552,778 $ 207 - $ 1.24K
11.06.2021 Fri +293,480 $ 110 - $ 660
31.05.2021 Mon +807,138 $ 302 - $ 1.82K
24.05.2021 Mon +239,400 $ 89 - $ 538
12.05.2021 Wed +193,225 $ 72 - $ 434
02.05.2021 Sun +35,936 $ 13 - $ 80
24.04.2021 Sat +22,654 $ 8 - $ 50
15.04.2021 Thu +254,070 $ 95 - $ 571
07.04.2021 Wed +530,828 $ 199 - $ 1.19K
19.03.2021 Fri +306,111 $ 114 - $ 688
11.03.2021 Thu +308,478 $ 115 - $ 694