Rewind: 2021 წლის ყველაზე მაღალანაზღაურებადი YouTubers
გაზიარება
NikaTMG Nika Tmg
აბონენტების
257,000
ვიდეოს ნახვა
185,253,561
ვიდეო რაოდენობა
622
ქვეყანა
კატეგორია
იუთუბის მას შემდეგ, რაც
2016
გაუზიაროს იგი, თუ გნებავთ ეს

NikaTMG Youtube არხი სტატისტიკა

NikaTMG
აბონენტების
257,000
ვიდეოს ნახვა
185,253,561
ვიდეო რაოდენობა
622
სავარაუდო მოგება ბოლო 30 დღის
$ 1.38K - $ 8.27K
840
ბოლო 7 დღე
აბონენტების
3,000
ბოლო 30 დღე
12,000
ბოლო 90 დღე
1,028,762
ბოლო 7 დღე
ვიდეოს ნახვა
3,674,149
ბოლო 30 დღე
12,749,038
ბოლო 90 დღე
თარიღი ვიდეოს ნახვა სავარაუდო მოგება
12.01.2022 Wed +3,674,149 $ 1.38K - $ 8.27K
18.12.2021 Sat +848,335 $ 318 - $ 1.91K
12.12.2021 Sun +805,901 $ 302 - $ 1.81K
06.12.2021 Mon +992,650 $ 372 - $ 2.23K
30.11.2021 Tue +1,288,811 $ 483 - $ 2.9K
23.11.2021 Tue +696,079 $ 261 - $ 1.57K
19.11.2021 Fri +912,982 $ 342 - $ 2.05K
12.11.2021 Fri +1,714,857 $ 643 - $ 3.86K
02.11.2021 Tue +953,339 $ 357 - $ 2.15K
27.10.2021 Wed +861,935 $ 323 - $ 1.94K
21.10.2021 Thu +1,559,529 $ 584 - $ 3.51K
12.10.2021 Tue +1,394,835 $ 523 - $ 3.14K
03.10.2021 Sun +793,009 $ 297 - $ 1.78K
27.09.2021 Mon +997,827 $ 374 - $ 2.25K