გაზიარება
Báo Thanh Niên Báo Thanh Niên
აბონენტების
3,640,000
ვიდეოს ნახვა
3,041,529,046
ვიდეო რაოდენობა
25487
კატეგორია
იუთუბის მას შემდეგ, რაც
2016
გაუზიაროს იგი, თუ გნებავთ ეს

Báo Thanh Niên Youtube არხი სტატისტიკა

Báo Thanh Niên
აბონენტების
3,640,000
ვიდეოს ნახვა
3,041,529,046
ვიდეო რაოდენობა
25487
სავარაუდო მოგება ბოლო 30 დღის
$ 62.6K - $ 375K
60,000
ბოლო 7 დღე
აბონენტების
180,000
ბოლო 30 დღე
460,000
ბოლო 90 დღე
56,192,895
ბოლო 7 დღე
ვიდეოს ნახვა
166,855,777
ბოლო 30 დღე
468,785,381
ბოლო 90 დღე
თარიღი ვიდეოს ნახვა სავარაუდო მოგება
30.07.2021 Fri +112,385,790 $ 42.1K - $ 253K
16.07.2021 Fri +54,469,987 $ 20.4K - $ 123K
08.07.2021 Thu +47,005,496 $ 17.6K - $ 106K
28.06.2021 Mon +46,267,524 $ 17.4K - $ 104K
18.06.2021 Fri +38,551,351 $ 14.5K - $ 86.7K
09.06.2021 Wed +68,584,570 $ 25.7K - $ 154K
29.05.2021 Sat +38,069,081 $ 14.3K - $ 85.7K
22.05.2021 Sat +63,451,582 $ 23.8K - $ 143K
09.05.2021 Sun +39,950,950 $ 15K - $ 89.9K
29.04.2021 Thu +33,380,192 $ 12.5K - $ 75.1K
20.04.2021 Tue +20,901,352 $ 7.84K - $ 47K
14.04.2021 Wed +49,875,557 $ 18.7K - $ 112K
25.03.2021 Thu +20,450,269 $ 7.67K - $ 46K
16.03.2021 Tue +17,595,080 $ 6.6K - $ 39.6K